• Ubiquiti UniFi Single-Mode Fibe Module (pak. 2 kom.)

Ubiquiti UniFi Single-Mode Fibe Module (pak. 2 kom.)

Šifra artikla: 37190
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 275,05 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 247,55 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 91,68 Kn
  • 6 * 45,84 Kn
  • 12 * 22,92 Kn
- Deploy a BiDi (BiDirectional) model UF-SM-1G-S to maximize re-use of existing infrastructure
- You must deploy a BiDi model as a paired set of modules because the pair uses two different wavelengths, upstream and downstream, on a single fiber

Specifications
- Supported Media: Single-Mode Fiber
- Connector Type: (1) LC
- BiDi: Yes
- TX Wavelength:
* Blue: 1310 nm
* Yellow: 1550 nm
- RX Wavelength:
* Blue: 1550 nm
* Yellow: 1310 nm
- Data Rate: 1.25 Gbps SFP
- Max. Power Consumption: 0.66W
- Cable Distance: 3 km
- Operating Temperature: 0C to 70C (32F to 158F)

Ostale informacije