• Ubiquiti UF-WIFI6 - UFiber WiFi6 GPON CPE

Ubiquiti UF-WIFI6 - UFiber WiFi6 GPON CPE

Šifra artikla: UBQ-UF-WIFI6
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 24
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 147,27 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 132,54 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 139,91 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 147,27 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

Leanpay do 36 rata: 147,27 EUR
Leanpay omogućuje brzo i jednostavno plaćanje na rate preko interneta. Za plaćanje na rate u košarici odaberite Leanpay kao vrstu plaćanja. Informativni izračun ne uključuje troškove procjene rizika.

Više informacija | Provjerite svoj limit

Ubiquiti Networks UF-WiFi6, UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi6. The UFiber WiFi can be powered using 24V passive PoE on Port 1, or by 24VDC. GPON (SC APC), 4 Ethernet (RJ45), 802.11ax AP. Operation Mode: Bridge or Router. 7W Max. Power Consumption.
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije