• Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G (pak. 2 kom.)

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G (pak. 2 kom.)

Šifra artikla: 38346
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 225,06 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 202,55 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 75,02 Kn
  • 6 * 37,51 Kn
  • 12 * 18,76 Kn

- Supported Media: Multi-Mode Fiber
- Connector Type: 2× LC
- TX Wavelength: 850nm
- RX Wavelength: 850nm
- Data Rate: 1.25 Gbps
- Cable Distance: 550m

Ostale informacije