• TP-Link JetStream 16-port Gigabit EasySmart PoE+ preklopnik (Switch), 16×10/100/1000M RJ45 PoE, 2×SFP Gigabit, 1U 19

TP-Link JetStream 16-port Gigabit EasySmart PoE+ preklopnik (Switch), 16×10/100/1000M RJ45 PoE, 2×SFP Gigabit, 1U 19" rack-mount kućište (192W)

Šifra artikla: TL-SG1218MPE
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Besplatna dostava
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 60
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 2.107,76 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 1.896,98 Kn
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 2.002,37 Kn
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 2.107,76 Kn
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

Leanpay do 36 rata: 2.107,76 Kn
Leanpay omogućuje brzo i jednostavno plaćanje na rate preko interneta. Za plaćanje na rate u košarici odaberite Leanpay kao vrstu plaćanja. Informativni izračun ne uključuje troškove procjene rizika.

Više informacija | Provjerite svoj limit


- 16 10/100/1000Mbps RJ45 PoE+ Ports Switch with 2 SFP Slots
- PoE power budget is up to 192W, making it ideal for small to medium business surveillance systems
- Port Priority is able to guarantee the quality of sensitive application like video monitor
- Intelligent power management can protect the switch from overload
- QoS is for smooth internet-surfing experience and IGMP Snooping is capable of optimizing traffic for IPTV

Specifications
HARDWARE FEATURES
- Standards and Protocols:
* IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
* IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
- Interface:
* 16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
* 2× Gigabit SFP Ports
- Network Media:
* 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 1000BASE-X MMF, SMF
- Fan Quantity: 2 Fans
- Physical Security Lock: Yes
- Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz
- PoE+ Ports(RJ45):
* Standard: 802.3at/802.3af compliant
* PoE+ Ports: 16 Ports
* Power Supply: 192W
- Dimensions (W×D×H): 440×180×44 mm
- Mounting: Rack Mountable
- Max Power Consumption:
* 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
* 217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
- Max Heat Dissipation:
* 63.89 BTU/h (no PD connected)
* 741.15 BTU/h (with 192W PD connected)

PERFORMANCE
- Switching Capacity: 36 Gbps
- Packet Forwarding Rate: 23.8 Mbps
- MAC Address Table: 8K
- Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
- Jumbo Frame: 9 KB

SOFTWARE FEATURES
- Quality of Service:
* Support Port-based 802.1p/DSCP priority
* Support 4 priority queues
* Rate Limit
* Storm Control
- L2 Features:
* IGMP Snooping V1/V2/V3
* Static Link Aggregation
* Port Mirroring
* Cable Diagnostics
* Loop Prevention
- VLAN:
* Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
* MTU/Port/Tag VLAN
- Management:
* Web-based GUI
* Easy Smart Configuration Utility
- Transmission Method: Store-And-Forward

OTHERS
- Certification: CE, FCC, RoHS
- Package Contents: TL-SG1218MPE, Power Cord, Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet
- Environment:
* Operating Temperature: 0C - 50C (32F - 122F)
* Storage Temperature: -40C - 70C (-40F - 158F)
* Operating Humidity: 10% - 90% non-condensing
* Storage Humidity: 5% - 90% non-condensing

Ostale informacije