Splice kutije


Artikla po stranici:
Sortiraj:

NFO FTTH Socket 2x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
21,60 Kn
Dodaj

NFO FTTH Socket 1x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
34,85 Kn
Dodaj

NFO FTTH Socket 4x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
58,99 Kn
Dodaj

NFO Splice Closure, 4 inputs outputs, 96F Horizontal

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
191,81 Kn
Dodaj

NFO Lockable IP65 distribution box 4J IP65 4xSC simplex PG13,5

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
198,01 Kn
Dodaj

NFO Fiber Optic PLC Splitter, 1:16, Steel Box, SM, G657A, 1m, SC APC

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
202,28 Kn
 

NFO Lockable IP65 distribution box 4J IP65 2xSC simplex PG13,5

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
236,25 Kn
Dodaj

NFO Metal distribution box 12x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
307,18 Kn
Dodaj

NFO Optical power meter

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
508,64 Kn
Dodaj

NFO Fiber Optic PLC Splitter, 1:32, ABS Box, SM, G.657A, 1m, SC APC

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
596,62 Kn
 

MikroTik QSFP28 optical module XQ 31LC02D, SM, 2km, 100G

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2.187,40 Kn