Širokopojasna komunikacija


Artikla po stranici:
Sortiraj:

NFO Splice Tray, 12 24 splices

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
5,53 EUR
Dodaj

NFO Cable ADSS, SM, G.652D, 144 fiber, 12 tube, 15.6 mm diameter, 2.7kN, 5 km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
6,69 EUR
 

NFO Cable ADSS, SM, G.652D, 144 fiber, 12 tube, 15.6 mm diameter, 4kN, 5 km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
6,88 EUR
 

MaxLink 1.25G SFP optical HP module, SM, 1310nm, 3km, 2x LC connector, DDM, HP compatible

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
16,76 EUR
Dodaj

NFO Dust-free wipes for cleaning optical fiber cables, 280 pcs

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
19,60 EUR
Dodaj

Planet WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-10km,TX:1310nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
29,90 EUR
 

MaxLink 1.25G SFP optical module, WDM, SM, 1x LC 40km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
30,78 EUR
 

ExtraLink SFP RJ45 1.25G 100M 1000BASE-T (Dedicated To HP ARUBA)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
30,93 EUR
Dodaj

Planet WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-10km,TX:1550nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
31,93 EUR
 

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM converter, 1Gbps, 1x SC, 2km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
33,11 EUR
Dodaj

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G direct attach cable, 1.0m (XS+DA0001)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
34,72 EUR
Dodaj

Planet SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 40km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
38,94 EUR
 

Planet 100Mbps SFP (LC, SM)-40km fiber module

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
39,97 EUR
Dodaj

Planet Industrial WDM BiDI 1G Single Fiber (LC, MM)-2km, TX:1310nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
43,66 EUR
 

Planet 100Mbps SFP (LC, SM)-60km fiber module

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
46,05 EUR
 

Planet Industrial WDM BiDI 1G Single Fiber (LC, MM)-2km, TX:1550nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
46,45 EUR
 

Planet 4-Port 10 100TX 802.3af at PoE 2-Port 10 100TX Desktop Switch (60 Watts)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
48,00 EUR
Dodaj

Planet Industrial WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-10km,TX:1310nm (-40~75C)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
48,11 EUR
 

Planet Industrial WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-10km,TX:1550nm (-40~75C)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
49,55 EUR
 

MikroTik QSFP 40G direct attach cable, 1m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
52,22 EUR
 

Planet Industrial WDM BiDi 100Mbps Single Fiber (LC.MM)-2km Tx-1310 (-40 to 75C)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
52,82 EUR
 

Planet SFP-Port 1000BASE-T Module – 100m (-40~75 degrees C)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
55,18 EUR
 

Planet WDM Tx-1550,  2KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
55,22 EUR
 

Planet 10G SFP (LC, MM)-2km fiber module

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
60,02 EUR
 

MaxLink 40G QSFP module (MPO, MM)-550m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
65,21 EUR
 

MikroTik optical module, QSFP , 40Gbps, MultiMode, 850nm, 150m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
77,82 EUR
 

Planet Planet SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 80km

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
78,00 EUR
 

Planet WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-40km,TX:1310nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
78,00 EUR
 

MikroTik 40 Gbps QSFP brake-out cable to 4x10G SFP

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
79,35 EUR
 

Planet WDM BiDi 1G Single Fiber (LC, SM)-40km,TX:1550nm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
80,44 EUR