• Roline VALUE optički kabel 50/125µm LC/LC Duplex, OM4, Low-Loss-Connector, 0.5m, ljubičasti

Roline VALUE optički kabel 50/125µm LC/LC Duplex, OM4, Low-Loss-Connector, 0.5m, ljubičasti

Šifra artikla: 21.99.8830
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 25kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 86,32 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 77,69 Kn
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 82,00 Kn
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 86,32 Kn
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

Leanpay do 36 rata: 86,32 Kn
Leanpay omogućuje brzo i jednostavno plaćanje na rate preko interneta. Za plaćanje na rate u košarici odaberite Leanpay kao vrstu plaćanja. Informativni izračun ne uključuje troškove procjene rizika.

Više informacija | Provjerite svoj limit


- Security for the future! The OM4 fiber and connector quality with very low insertion ensure an excellent quality at very high bandwidths
- It supports 10 Gb/s Ethernet, Fibre Channel, and OIF applications to 550 meters, extends the system cost benefits to ultra long building backbones and medium length campus backbones
- The cable assembled with "low-loss" connectors achieve very good values for insertion loss and reflection. In comparison:
* Typical attenuation of a standard LC connector: 0.5 dB
* Typical attenuation of a low-loss LC connector: 0.15 dB
- Modal Bandwidth: 4700 MHz-km (this bandwidth is based on application-specific implementation of the EMBC requirements)
- Duplex cables with fiber type Multi-mode 50/125µm, OM4

Specifications
- Colour: Violet
- Length: 0.5 m
- Quantity of fibre: 2
- Conductor composition: Compact conductor
- Cable type: Duplex Cable
- External cable: No
- Fibre section: 50/125µm OM4
- Connection ports: LC / LC
- Side 1 Connector Type: LC
- side 1 connector ferrules: low loss
- Side 2 Connector Type: LC
- side 2 connector ferrules: low loss
- Aramid strain relief: Yes
- External cable diameter: 2× 4 mm
- Mantle of external cable: LS0H
- Cable LSOH: Yes
- Weight: 9.5 g

Ostale informacije