• Roline VALUE optički adapter LC četverostruki, OM4, PB

Roline VALUE optički adapter LC četverostruki, OM4, PB

Šifra artikla: 21.99.0661
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 33,72 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 30,35 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 11,24 Kn
  • 6 * 5,62 Kn
  • 12 * 2,81 Kn

- Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling
- 4× LC / 4× LC socket
- For installation or extension of fiber optic cables
- High quality plastic housing (violet)
- Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (PB)
- Not suitable for single-mode fiber optic cable
- Quad LC coupling - fits in front panel cutouts for duplex SC

Ostale informacije