• PLANET Mini GBIC SX Module - up to 2km

PLANET Mini GBIC SX Module - up to 2km

Šifra artikla: MGB-SX2
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 24
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 179,61 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 161,65 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 59,87 Kn
  • 6 * 29,94 Kn
  • 12 * 14,97 Kn

Key Features
- Complies with the IEEE 802.3ab/802.3z Gigabit Ethernet standard
- One 1000Mbps TP/LC fiber port
- Duplex/Single LC connector
- Differential PECL inputs and outputs
- Single power supply 3.3V
- TTL signal detection indicator
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- Plug and Play Installation

Specifications
- PHY Type: IEEE 802.3z 1000BASE-SX
- Fiber Type: Multi-Mode
- Connector: Dual LC/UPC
- DDM: Yes
- Wavelength: 1310nm
- Maximum Distance: 2km
- Operating Temperature: 0 to 60 degrees C

Ostale informacije