• Planet Industrial WDM BiDi 100Mbps Single Fiber (LC.MM)-2km Tx-1310 (-40 to 75C)

Planet Industrial WDM BiDi 100Mbps Single Fiber (LC.MM)-2km Tx-1310 (-40 to 75C)

Šifra artikla: PLT-MFB-TSA
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 24
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 393,90 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 354,51 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 131,30 Kn
  • 6 * 65,65 Kn
  • 12 * 32,83 Kn
Planet MFB-TSA, Industrial Multi-mode WDM BiDI Single Fiber Tx-1310 Rx-1550nm, 2KM, 100Mbps SFP (LC) fiber transceiver (-40 to 75C), DDM supported
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije