• Planet 100Mbps SFP (LC, SM)-40km fiber module

Planet 100Mbps SFP (LC, SM)-40km fiber module

Šifra artikla: PLT-MFB-F40
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 36
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 317,71 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 285,94 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 105,90 Kn
  • 6 * 52,95 Kn
  • 12 * 26,48 Kn
Planet MFB-F40 - Single-Mode SFP 100Base-FX Module; LC connector Wavelength 1310nm Max distance up to 40 km Operating Temp (0 60C)
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije