• Planet 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km

Planet 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km

Šifra artikla: PLT-FST-806B20
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 36
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 111,46 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 100,31 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 105,89 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 111,46 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

Leanpay do 36 rata: 111,46 EUR
Leanpay omogućuje brzo i jednostavno plaćanje na rate preko interneta. Za plaćanje na rate u košarici odaberite Leanpay kao vrstu plaćanja. Informativni izračun ne uključuje troškove procjene rizika.

Više informacija | Provjerite svoj limit

Planet 10 100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km Converter can be used as a standalone when its powered on by its DC adapter or use as a slide-in module to the PLANET 19-inch Web Smart 16-Slots Media converter chassis (MC-1610MR MC-1610MR48)
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije