NOT DOD AC GaN Charger, HP.DSCAB.019, HP.DSCAB.019
Šifra: 0001415196
Pakiranje: Kom
Vrijeme isporuke: Na upit
Jamstvo (mjeseci): 12
Dostupnost artikla: Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi radni dan
NAČINI PLAĆANJA
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Green Cell PRO (AD25P) AC adapter 65W, 19V/3.42A, 5.5mm-2.5mm
Šifra: 41649
Specifications - Voltage: 19V - Type: Replacement - Warranty: 36 months - Power: 65W - Colour: Black - Overheat protection: Yes - Product code: AD25-P - Manufacturer: Green Cell - Surge protection: Yes - Amperage: 3.42A - Tip size: 5.5mm-2.5mm Comp
Green Cell (HP142) baterija 2200mAh 14.8V JC04 za HP 240 G6 245 G6 250 G6 255 G6, HP 14-BS 14-BW 15-BS 15-BW 17-AK 17-BS
Specifications - Capacity: 2200 mAh - Voltage: 14.8V - Number of cells: 3 - Cells technology: Li-Polymer - Warranty: 12 months - Cells manufacturer: Green Cell - Overheat protection: Yes - Surge protection: Yes - Colour: Black - Overdischarge protec
Wenger Pillar ruksak za 16" prijenosnik, crno/sivi
- Ready to take you and your gear where you need to go, the capable Pillar backpack features a Triple Protect compartment for up to a 16” laptop and delivers superior comfort - Mesh side pockets are sized to hold a water bottle or umbrella - Air-flo