• NFO Patch Panel 1U 19

NFO Patch Panel 1U 19" Closed - Singlemode 24x LC UPC Duplex Adapter Pigtail kazeta SET

Šifra artikla: NFO-PAN-24-LC-UPC
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 0
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 121,29 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 109,16 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 115,23 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 121,29 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


NFO Patch Panel 1U 19" Closed - SET Singlemode 24x LC UPC Duplex Adapter, 48x LC UPC Pigtails, 2x Splice trays

Ostale informacije