• NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 10m

NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 10m

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05012
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 57,16 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 51,44 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 19,05 Kn
  • 6 * 9,53 Kn
  • 12 * 4,76 Kn
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, LSZH, 10m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije