• NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m

NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15110
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 12,38 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 11,14 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 11,76 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 12,38 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

Leanpay do 36 rata: 12,38 EUR
Leanpay omogućuje brzo i jednostavno plaćanje na rate preko interneta. Za plaćanje na rate u košarici odaberite Leanpay kao vrstu plaćanja. Informativni izračun ne uključuje troškove procjene rizika.

Više informacija | Provjerite svoj limit

NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, 2mm, LSZH, Duplex, 2m

Ostale informacije