• NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 15m, LSZH, White

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 15m, LSZH, White

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05061
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 14,03 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 12,63 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 13,33 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 14,03 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 15m, LSZH, White

Ostale informacije