• NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 150m, DROP Outdoor

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 150m, DROP Outdoor

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05062
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 66,82 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 60,14 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 63,48 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 66,82 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


NFO Patch cord - SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 150m, DROP Outdoor Cable Reinforced with aramid fibers (load-bearing element in overhead installations) High flexibility TPU jacket UV resistant coating Completely dielectric Span of up to 80 meters Maximum installation force: 1000N

Ostale informacije