• NFO Patch cord, LC-SC, Multimode 50 125, OM4, LSZH, 2mm, Duplex, 1m

NFO Patch cord, LC-SC, Multimode 50 125, OM4, LSZH, 2mm, Duplex, 1m

Šifra artikla: NFO-PCDOM4-15151
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 25kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 83,13 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 74,82 Kn
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 78,97 Kn
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 83,13 Kn
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.

NFO Patch cord, LC-SC, Multimode 50 125, OM4, LSZH, 2mm, Duplex, 1m

Ostale informacije