• NFO Patch cord, LC-LC, Multimode 50 125, OM4, 2mm, Duplex, 2m

NFO Patch cord, LC-LC, Multimode 50 125, OM4, 2mm, Duplex, 2m

Šifra artikla: NFO-PCDOM3-12010
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 96,91 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 87,22 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 32,30 Kn
  • 6 * 16,15 Kn
  • 12 * 8,08 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Multimode 50 125, Fiber type: OM3, Cable diameter 3mm, Duplex, 2m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije