• NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m

NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 2m

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15047
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 69,72 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 62,75 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 23,24 Kn
  • 6 * 11,62 Kn
  • 12 * 5,81 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, LSZH, 2m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije