• NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 15m

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 15m

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05042
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 75,26 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 67,73 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 25,09 Kn
  • 6 * 12,54 Kn
  • 12 * 6,27 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 15m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije