• NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 20m, Outdoor

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 20m, Outdoor

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15158
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 52,29 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 47,06 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 49,68 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 52,29 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 3mm, Duplex, 20m, Shielded - Outdoor

Ostale informacije