• NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 3mm, Duplex, 0,5m, White

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 3mm, Duplex, 0,5m, White

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15032
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 55,20 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 49,68 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 18,40 Kn
  • 6 * 9,20 Kn
  • 12 * 4,60 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 3mm, LSZH, Duplex, 0,5m, White
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije