• NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSHZ, Duplex, 2m

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSHZ, Duplex, 2m

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15145
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 119,63 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 107,67 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 39,88 Kn
  • 6 * 19,94 Kn
  • 12 * 9,97 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSZH, Duplex, 2m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije