• NFO Patch cord, LC UPC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 1m

NFO Patch cord, LC UPC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 1m

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05044
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 65,14 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 58,63 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 21,71 Kn
  • 6 * 10,86 Kn
  • 12 * 5,43 Kn
NFO Patch cord - LC UPC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 1m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije