• NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m

NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 3m

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15039
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 90,10 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 81,09 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 30,03 Kn
  • 6 * 15,02 Kn
  • 12 * 7,51 Kn
NFO Patch cord - LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, LSZH, 3m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije