• NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m, LSZH

NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 1m, LSZH

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15151
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 67,62 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 60,86 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 22,54 Kn
  • 6 * 11,27 Kn
  • 12 * 5,64 Kn
NFO Patch cord - LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, LSZH, Duplex, 1m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije