• NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 20m

NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 20m

Šifra artikla: NFO-PCSSM-05008
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 106,23 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 95,61 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 35,41 Kn
  • 6 * 17,71 Kn
  • 12 * 8,85 Kn
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, LSZH, 20m
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije