• NFO MultiPatch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 15m, White

NFO MultiPatch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 15m, White

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15084
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 5 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 44,77 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 40,29 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 42,53 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 44,77 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


NFO MultiPatch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 15m, White, Diameter 6mm

Ostale informacije