• NFO Fiber Optic PLC Splitter, 1:32, ABS Box, SM, G.657A, 1m, SC APC

NFO Fiber Optic PLC Splitter, 1:32, ABS Box, SM, G.657A, 1m, SC APC

Šifra artikla: NFO-SPL-70004
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 3-5 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 587,44 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 528,70 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 195,81 Kn
  • 6 * 97,91 Kn
  • 12 * 48,95 Kn
NFO Fiber Optic PLC Splitter - 1:32, ABS Box, SM, G.657A, 1m, SC APC
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije