LG 50UA73003LA.AEUQ, 50UA73003LA.AEUQ
Šifra: lg-50ua73003la
Pakiranje: Kom
Vrijeme isporuke: Na upit
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost artikla: Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi radni dan
NAČINI PLAĆANJA
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Ovo bi vas moglo zanimati …
Roline VALUE zidni nosač za LED/Plasma TV (81-139cm), Low Profile, nosivost do 35kg, crni
Šifra: 17.99.1202
- Weight capacity: up to 35 kg - Screen Size: 81 cm up to 139 cm - Low profile - very small distance to wall 19mm - Material: Steel - VESA: 200×200, 300×300, 400×200, 400×400 mm
Tesla TV 40E635BFS, 40" Android TV, Full HD
Šifra: SPN-40E635BFS
Televizor LG 50UL3J
Šifra: lg-50ul3j
Model: 50UL3J Vrsta ekrana: IPS Dijagonala: 50" Rezolucije: 3,840 × 2,160 (UHD) Kontrast: 1,200:1 Odziv: 12ms (G to G) Kut gledanja: 178/178 Priključci: 3 x HDMI (HDCP 2.2 / 1.4) 2 x USB 2.0 Type A Mogućnost povezivanja: RS232C In / Out (4 Pin Phone