• Intel E1/10GSFPLR Compatible 1000BASE-LX and10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM TransceiverModule

Intel E1/10GSFPLR Compatible 1000BASE-LX and10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM TransceiverModule

Šifra artikla: 36432
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 557,29 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 501,56 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 185,76 Kn
  • 6 * 92,88 Kn
  • 12 * 46,44 Kn

Connector Standard: LC Connector
Data Transmission: Full Duplex
Local Area Network Architecture: 1000Base-LX 10GBase-LR
Maximum Distance Range: 10000 m
Data Transfer Rate: 10 Gbps
Optical Wave Length: 1310 nm
Abbreviated Description: |EnglishE1/10GSFPLR DOM Transceiver ModuleEnglish|
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 12 month(s)
Warranty validation Criteria: Serial Number
Pack Weight Brutto (kg): 0.3 kg
Pack Weight Netto (kg): 0.3 kg
Pieces in pack: 1
Box Weight Brutto (kg): 0.3 kg
Retail Packaging Net Weight Carton: 0.3 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic: 0.3 kg
Packs in Box: 1
Package Type: Box

Ostale informacije