• HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS

HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS

Šifra artikla: HWE-HG8240H
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 3,50 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 24
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 39,36 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 35,42 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 37,39 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 39,36 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS - ONT GPON client terminal. It has 4 Gigabit Ethernet ports and 2 telephone ports (POTS). It has a class B optical module (SC APC), supports SIP (Session Initiation Protocol) and H.248 sound protocols. Enables multicast routing, uses IGMP Snooping v2 v3, is protected against DoS attacks, allows MAC address filtering to increase security The offered product also uses IPv6, supports IPv4 IPv6 dual stack and DS-Lite. It has NAT routing functions, the transmission speed is about 900 Mb s. Thanks to the use of 802.1ag Ethernet OAM, it is also possible to monitor the connection.
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije