• HPE Aruba Instant On 10G SFP LC SR 300m MMF Transc. R9D18A

HPE Aruba Instant On 10G SFP LC SR 300m MMF Transc. R9D18A

Šifra artikla: HPE-R9D18A
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 5 EUR
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 24
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena: 117,76 EUR
Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje.
Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Popust za gotovinu: 105,98 EUR
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Kartice jednokratno: 111,87 EUR
Platite karticom jednokratno ili putem Paypala.
Obročna otplata: 117,76 EUR
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.


HPE Aruba Instant On 10G SFP LC SR 300m MMF Transc. R9D18A
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije