• HPE Aruba 1G SFP LC LX10km SMF XCVR (J4859D)

HPE Aruba 1G SFP LC LX10km SMF XCVR (J4859D)

Šifra artikla: HPE-J4859D
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 19kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-3 radna dana
Garancija: 12
Dostupnost artikla:   Molimo kontaktirati za raspoloživost
Cijena: 1.411,68 Kn
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje
obračunava se na kraju narudžbe - 1.270,51 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 470,56 Kn
  • 6 * 235,28 Kn
  • 12 * 117,64 Kn
HPE Aruba 1G SFP LC LX10km SMF XCVR (J4859D). 2 x LC, Single Mode. 10 km.
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije