• HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC

HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC

Šifra artikla: 0356371
Jedinica mjere: Kom
Dostava: Iznos dostave 29kn
Može biti na Vašoj adresi u roku 1-2 radna dana
Garancija: 999
Dostupnost artikla:   Artikl je dobavljiv isti ili najkasnije drugi dan
Cijena s popustom: 1.857,60 Kn
1.950,48 Kn

Obročno plaćanje:
  • 3 * 688,00 Kn
  • 6 * 344,00 Kn
  • 12 * 172,00 Kn
HP Gigabit-LX-LC Mini-GBIC,J4859C
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode).

HP Gigabit-LX-LC Mini-GBIC,J4859C
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode).

Osnovne karakteristike:
Opis: HPE X121 1G SFP LC LX SM Transceiver

Ostale informacije