Alat i pribor za optičke kablove


Artikla po stranici:
Sortiraj:

NFO Fiber optic cable Fibertechnic ADSS Z-XOTKtcdDb 4J 1,2kN SPAN80m, 1m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
0,71 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibertechnic ADSS Z-XOTKtcdDb 8F 1,2kN SPAN80m, 1m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
1,16 EUR
 

NFO Velcro tape for cables, 30 cm long

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
1,50 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibrain Metrojet Cable microDUCT MK-LXS6 SM, 12F, 9 125, G.657A1, 1T12F TUBE, 1,45, 650N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
1,80 EUR
 

NFO Cable Gland for PG13.5 holes, black

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,06 EUR

NFO Adapter SC APC SM Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,21 EUR
Dodaj

NFO Adapter SC MM OM4 Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,21 EUR
Dodaj

NFO Fiber optic cable Fibrain Cable Aerial Duct MAR-FM ESM SM, 12F, 9 125, G.657A1, 1M12F TUBE, 1,3, PE, 600N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,25 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibrain Metrojet Cable microDUCT MK-LXS6 SM, 24F, 9 125, G.657A1, 2T12F TUBE, 1,45, 650N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,32 EUR
 

NFO Adapter SC UPC SM Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,77 EUR
Dodaj

NFO Adjustable mounting of the crossbar on the rectangular pole

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
2,81 EUR
Dodaj

NFO Adapter LC MM OM4 Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,04 EUR
Dodaj

NFO Adapter LC APC SM Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,04 EUR
Dodaj

NFO Adapter LC UPC SM Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,04 EUR
Dodaj

NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.652D, 900um, 1,5m, LSZH

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,25 EUR
Dodaj

NFO Clamp for round and flat DROP cables 2-5 mm, 900N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,38 EUR
 

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 40mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,49 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibrain Metrojet Cable microDUCT MK-LXS6 SM, 48F, 9 125, G.657A1, 4T12F TUBE, 1,45, 650N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,49 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibrain Cable Aerial Duct MAR-FM ESM SM, 36F, 9 125, G.657A1, 3M12F TUBE, 1,3, PE, 950N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,63 EUR
 

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 30mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,71 EUR
 

NFO Fiber optic cable Fibrain Metrojet Cable microDUCT MK-LXS6 SM, 72F, 9 125, G.657A1, 6T12F TUBE, 1,45, 650N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
3,72 EUR
 

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 50mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,00 EUR
 

Roline optička keystone utičnica, LC Duplex, Multimode, OM3

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,06 EUR
Dodaj

NFO Fiber optic cable Fibrain Cable Aerial Duct MAR-FM ESM SM, 48F, 9 125, G.657A1, 4M12F TUBE, 1,3, PE, 1000N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,19 EUR
 

NFO Splice Closure Mini, for Drop Cables, 1 splice

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,84 EUR
Dodaj

NFO Fiber optic cable Fibrain Metrojet Cable microDUCT MK-LXS6 SM, 96F, 9 125, G.657A1, 8T12F TUBE, 1,45, 1200N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,91 EUR
 

NFO FTTH Socket 2x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
4,97 EUR
 

Roline optička keystone utičnica, LC/LC Duplex, Multimode, OM4

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
5,41 EUR
Dodaj

NFO Fiber optic cable Fibrain Cable Aerial Duct MAR-FM ESM SM, 72F, 9 125, G.657A1, 6M12F TUBE, 1,3, PE, 1500N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
5,94 EUR
 

NFO Splice Closure Mini, for Drop Cables, 4 splices

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
5,94 EUR
Dodaj