Alat i pribor za optičke kablove


Artikla po stranici:
Sortiraj:

NFO Cable Gland for PG13.5 holes, black

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
18,68 Kn

NFO Fiber optic pigtail LC APC, SM, G.657A1, 900um, 1,5m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
27,65 Kn
Dodaj

NFO Adapter LC MM OM4 Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
27,68 Kn
Dodaj

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 50mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
28,68 Kn
 

NFO Splice Closure Mini, for Drop Cables, 1 splice

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
29,82 Kn
Dodaj

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 40mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
31,39 Kn
 

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 30mm, length 14,2cm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
33,49 Kn
 

NFO Clamp for round and flat DROP cables 2-5 mm, 900N

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
36,19 Kn
 

NFO Splice Closure Mini, 1x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
36,35 Kn
Dodaj

NFO Splice Closure Mini, for Drop Cables, 4 splices

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
36,35 Kn
Dodaj

NFO Connector - fiber optic fast connector, SM 9 125, SC APC

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
43,15 Kn
Dodaj

NFO FTTH Socket 2x SC Simplex LC Duplex, hinged tray

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
43,85 Kn
 

NFO Clamp for round cables, diameter 3-5,5 mm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
46,92 Kn
 

NFO Clamp for round cables, diameter 3-7 mm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
59,02 Kn
 

NFO Adjustable mounting of the crossbar on the rectangular pole

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
68,75 Kn
Dodaj

NFO Mounting clamp of the crossbar on the round pole

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
68,75 Kn
Dodaj

NFO Adapter Screw, 100 kom

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
68,75 Kn
Dodaj

NFO 11-hole crossbar (bracket)

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
77,00 Kn
Dodaj

NFO Clamp for round cables, diameter 8-12 mm

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
90,89 Kn
 

NFO Splice Sleeve 2,8 mm, length 60 mm, 100kom

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
95,63 Kn
Dodaj

NFO Splice Sleeve 2,8 mm, length 45 mm, 100 kom

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
95,63 Kn
Dodaj

NFO Splice Sleeve 2,5 mm, length 45 mm, 100 kom

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
95,63 Kn
Dodaj

NFO Splice Sleeve 2,5 mm, length 60 mm, 100 kom

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
95,63 Kn
Dodaj

NFO Attenuator SC UPC, SM, 3db

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
141,55 Kn
 

NFO Attenuator SC UPC, SM, 10db

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
141,55 Kn
 

NFO Fiber optic pigtail SC APC, SM, G.657A2, 900um, 3mm, 40m

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
141,67 Kn
 

NFO Kevlar aramid shears

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
158,62 Kn
 

NFO Patch Panel DIN Rail, 6x SC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
175,93 Kn
Dodaj

NFO Patch Panel DIN Rail, 12x SC Simplex LC Duplex

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
178,56 Kn
Dodaj

NFO Splice Closure, 2 inputs, 16 outputs, Wall or Pole mount

Ostvarite 10% popusta na virmansko, gotovinsko i crypto plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
179,04 Kn